Harkitsetko kevytyrittäjyyttä? Ota yhteyttä p. 09 4242 1565 tai startti@eezy.fi ma-to klo 9–17 ja pe klo 9-16.

Eezy Kevytyrittäjien neuvonta palvelee p. 09 4247 5630 ma-to klo 9–17 ja pe klo 9-16

Palkka- ja työtodistukset

09 4247 5634

todistukset@eezy.fi

Kevytyrittäjän lakineuvonta

09 4242 1559

lakipalvelut@eezy.fi

Lakineuvonta palvelee puhelimitse ti klo 10-14.

Poikkeusaukiolot 2020

Eezy Kevytyrittäjien henkilökunta

Kaarina Järveläinen

Uudet eezyläiset & todistukset
Suomi, englanti

09 4242 1565

startti@eezy.fi

Isabel Beddard

Neuvonta
Suomi, englanti

09 4247 5630

info@eezy.fi

Elmer Pöytäniemi

Neuvonta
Suomi, ruotsi, englanti

09 4247 5630

info@eezy.fi

Nitta Teittinen

Laskutus
Suomi

09 4247 5637

laskutus@eezy.fi

Sari Seuna

Laskutus
Suomi, englanti

09 4247 5637

laskutus@eezy.fi

Johanna Timgren

Palkat & tapaturmailmoitukset
Suomi, englanti

09 4247 5635

palkat@eezy.fi

Anne Halttunen

Palkat & Express-palkat
Suomi

09 4247 5640

express@eezy.fi

Henri Kasper

Myyntireskontra & perintä
Suomi, englanti

09 4247 5649

henri.kasper@eezy.fi

Tanja Saarinen

Kulutositteet
Suomi

09 4247 5649

tanja.saarinen@eezy.fi

Gülin Hairulla

Toimistohallinto & vastuuvakuutukset
Suomi, englanti, tataari

09 4247 5642

gylin@eezy.fi

Tuomas Laakkonen

Järjestelmät & tekninen tuki
Suomi, englanti

09 4242 1552

tuomas.laakkonen@eezy.fi

Otto Liulia

Järjestelmät & tekninen tuki
Suomi, englanti

09 4247 5644

otto.liulia@eezy.fi

Minna Mäkelä

Yhteisömanageri
Suomi, englanti

09 4242 1555

minna.makela@eezy.fi

Nina Blomqvist

Kehittäminen & asiakaspalvelu
Suomi, englanti

09 4247 5636

nina.blomqvist@eezy.fi

Johanna Setänen

Asiantuntija
Suomi, englanti

johanna.setanen@eezy.fi

Otto Michelsen

Lakimies & liiketoiminnan kehityspäällikkö
Suomi, ruotsi, englanti

09 4242 1559

otto.michelsen@eezy.fi

Saija Hellstén

Toimitusjohtaja
Suomi, englanti

09 4247 5646

saija@eezy.fi

Ulla Nyström

Palkat, perhevapaalla

Sari Tarvainen

Myyntireskontra & perintä, perhevapaalla

Eezy Kevytyrittäjien toimisto

Eezy Kevytyrittäjät Osk
Hämeentie 3, 5. kerros
00530 Helsinki

Toimistomme Helsingin Hakaniemessä on auki poikkeuksellisesti ma-pe klo 10-15 koronavirustartuntojen ehkäisemiseksi. Jos haluat henkilökohtaista neuvontaa toimistollamme, varaathan ajan puhelimitse 09 4247 5630, sähköpostilla info@eezy.fi tai chatin kautta.

Toimistomme Helsingin Hakaniemessä on pe 20.3.2020 alkaen suljettu koronavirustartuntojen ehkäisemiseksi. Tarvittaessa voit varata henkilökohtaisen tapaamisajan toimistollemme, varaathan tällöin ajan etukäteen puhelimitse 09 4247 5630 tai sähköpostilla info@eezy.fi.

Vuoden 2020 poikkeusaukioloajat

 

Eezy Kevytyrittäjien neuvontapisteet

Varaathan henkilökohtaisen neuvonta-ajan etukäteen neuvontapisteestä puhelimitse tai sähköpostitse.

Forssa

Puistolinna, Hämeentie 2, 30100 Forssa
Puh. 09 4247 5638 | forssa@eezy.fi

Hyvinkää

Hämeenkatu 25, 05800 Hyvinkää (VMP:n toimisto)
Puh. 09 4242 1564 | hyvinkaa@eezy.fi

Joensuu

Koskikatu 13, 80100 Joensuu (Eezy VMP:n toimisto)
Puh. 09 4242 1558 | joensuu@eezy.fi

 

 

Kemi-Tornio

Pohjoisrantakatu 5, 94100 Kemi (Eezy VMP:n toimisto)
Puh. 09 4242 1569 | kemitornio@eezy.fi

Kouvola

Keskikatu 4, 45100 Kouvola (Eezy VMP:n toimisto)
Puh. 09 4242 1563 | kouvola@eezy.fi

Kuopio

Kuninkaankatu 20, 70100 Kuopio (Eezy VMP:n toimisto)
Puh. 09 4247 5648 | kuopio@eezy.fi

Lahti

Harjukatu 44 C, 15100 Lahti (Eezy VMP:n toimisto)
Puh. 09 4242 1553 | lahti@eezy.fi

Lappeenranta

Mutkakatu 11, LH3, 53100 Lappeenranta (Eezy VMP:n toimisto)
Puh. 09 4242 1554 | lappeenranta@eezy.fi

Lohja

Kauppakatu 4 B, 08100 Lohja (Eezy VMP:n toimisto)
Puh. 09 4242 1567 | lohja@eezy.fi

Loimaa

Väinämöisenkatu 4, 32200 Loimaa (Eezy VMP:n toimisto)
Puh. 09 4242 1550 | loimaa@eezy.fi

Oulu

Isokatu 50, 90100 Oulu (Eezy VMP:n toimisto)
Puh. 09 4242 1566 | oulu@eezy.fi

 

 

Rovaniemi

Rovakatu 19, 96200 Rovaniemi (Eezy VMP:n toimisto)
Puh. 09 4242 1551 | rovaniemi@eezy.fi

Savonlinna

Rantakatu 2, 57130 Savonlinna (Eezy VMP:n toimisto)
Puh. 09 4242 1557 | savonlinna@eezy.fi

Seinäjoki

Maamiehenkatu 4 A 1, 60100 Seinäjoki (Eezy VMP:n toimisto)
Puh. 09 4242 1568 | seinajoki@eezy.fi

Tampere

Åkerlundinkatu 11 C, 33100 Tampere (Eezy VMP:n toimisto)
Puh. 09 4242 1561 | tampere@eezy.fi

Turku

Maariankatu 6 b, 20100 Turku (Eezy VMP:n toimisto)
Puh. 09 4242 1562 | turku@eezy.fi

Vaasa

Vaasanpuistikko 16, 7 krs., 65100 Vaasa (Eezy VMP:n toimisto)
Puh. 09 4242 1568 | vaasa@eezy.fi

Eezy Kevytyrittäjien laskutustiedot

Eezy Kevytyrittäjät Osk

Verkkolaskuosoite: 003721970022

Operaattori: Basware Oyj

Operaattorin tunnus: BAWCFI22

 

Laskun voit lähettää myös sähköpostitse: ostolaskut@vmp.fi tai perinteisellä postilla osoitteeseen Eezy Kevytyrittäjät Osk, c/o Eezy Oyj, PL 901, 20101 TURKU

invoicing service